معرفی پسوند دامنه اینترنتی net

www.example.net

رایج‌ترین کاربرد ثبت دامنه با پسوند net: خدمات و محصولات IT و شبکه

دامنه جدید خود را با پسوند net پیدا کنید. برای بررسی در دسترس بودن، نام یا کلمات کلیدی مورد نظر را در زیر وارد کنید.

.net

پسوند net را بیشتر بشناسید:

نام دامنه .net یکی از اصلی‌ترین آدرس‌های وب جهان است. این دامنه از نام network گرفته شده است. این دامنه در بیش از 200 کشور میزبان است و در بیش از 400 زبان قابل دسترس می‌باشد. این دامنه به طور معمول مورد استفاده شرکت‌های ارائه دهنده خدمات وب و اینترنت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چرا یک دامنه .net ثبت کنیم؟

به مدت 30 سال، جذابیت و اصالت بی‌انتها .net اعتماد میلیون‌ها نفر و کسب و کار را در سراسر جهان جلب کرده است و همچنان در بین بسیاری از گزینه‌های دامنه سطح بالا (TLD) که امروزه در دسترس هستند، به عنوان آدرس وب مورد جستجو باقی مانده است.

 

بسیاری .net را انتخاب می‌کنند تا:

خلاقیت

.net یکی از اولین TLD های ارائه شده در اینترنت بود. و از آنجا که .net امتحان زمان را پشت سر گذاشته است، یکی از دلایلی است که یک .net همچنان مانند همیشه محبوب است.

مورد اعتماد

این دامنه با توجه به سابقه طولانی که دارد و ثبت 13،400،000 دامنه .net در سراسر جهان، اعتماد مردم را جلب کرده است، پس شما می‌توانید با خیالی آسوده، این دامنه را ثبت و روی هدف خود تمرکز کنید.

 

چه کسانی از دامنه .net استفاده می‌کنند؟

به راحتی می‌توان فهمید که این دامنه یکی از محبوب‌ترین آدرس‌های وب جهان است. از کارآفرینان راه‌اندازی مشاغل جدید گرفته تا هنرمندانی که آثار جدیدی را به نمایش می‌گذارند از این دامنه می‌توانند استفاده کنند. بسیاری، از نام دامنه .net با موفقیت برای تبلیغ یک محصول، ارائه خدمات، برجسته کردن یک مهارت و موارد دیگر با موفقیت استفاده کرده‌اند.

 

خدمات حرفه‌ای
اینترنت و شبکه
تکنولوژی

ثبت online دامنه با پسوند net

هم اکنون دامنه مورد نظر خود را ثبت نمایید

هزینه ثبت دامنه با پسوند net :
روند تغییر قیمت در ثبت دامنه پسوند net