خدمات پشتیبانی دیبا

خدمات پشتیبانی از نرم‌افزار به طور کلی به خدماتی اطلاق می‌شود که مرتبط با مسائل فنی، اشکالات و خطاهای احتمالی است که در مسیر استفاده از آن نرم‌افزار رخ می‌دهد. ارائه خدمات پشتیبانی به طور معمول در قالب قراردادهای بلندمدت یا یکساله و یا در قالب ارائه خدمات موردی بنا به درخواست صورت می‌گیرد.

پشتیبانی خدمات و محصولات دیبا

در توسعه نرم‌افزار و ارائه خدمات مرتبط با آن، پشتیبانی اولویت اول و مهمترین رکن محسوب می‌گردد. متخصصان ما در این حوزه همیشه در خدمت شما هستند.

 

دریافت تیکت ۲۴ ساعته

درگاه آنلاین دریافت تیکت شبانه‌روزی آماده دریافت تیکت‌های شما می‌باشد.

 

دانشنامه آموزش آنلاین

آموزش نحوه استفاده از سیستم‌ها و سرویس‌ها در قالب مقالات ارائه شده است.

 

پشتیبانی تلفنی در ساعات اداری

به سؤالات مشتریان دارای پشتیبانی، در ساعات اداری به صورت مستقیم پاسخ داده می‌شود.

معرفی خدمات و راهکارهای پشتیبانی نرم‌افزار دیبا

خدمات پشتیبانی از نرم‌افزار به طور کلی به خدماتی اطلاق می‌شود که مرتبط با مسائل فنی، اشکالات و خطاهای احتمالی است که در مسیر استفاده از آن نرم‌افزار رخ می‌دهد. ارائه خدمات پشتیبانی به طور معمول در قالب قراردادهای بلندمدت یا یکساله و یا در قالب ارائه خدمات موردی بنا به درخواست صورت می‌گیرد. بدیهی‌ست که شرح خدمات در این دو حالت متفاوت است و کاربران متناسب با نوع سرویس درخواستی، خدمات خود را دریافت می‌نمایند. به طور معمول، ارائه خدمات در قالب قراردادهای بلند مدت، صرفا شامل رفع باگ یا خطای حادث شده نیست.
در مورد محصولات نرم افزاری ارائه خدمات پشتیبانی دارای اهمیت بیشتری می باشد زیرا با توجه به سرعت فزاینده تکنولوژی در حال حاضر نرم افزارها بدون پشتیبانی ارزش و کارایی خود را به سرعت از دست می دهند.

طبقه‌بندی‌های اصلی

آیا به راهنمایی فوری نیاز دارید؟

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی فوری در خصوص سرویس‌های پشتیبانی، از طریق چت مستقیم هم می‌توانید اقدام نمایید:

جت مستقیم
با ما در ارتباط باشید

دریافت تیکت ۲۴ ساعت شبانه‌روز

شماره تماس پشتیبانی: 3383
پست الکترونیک پشتیبانی: support@dibagroup.com

آیا از خدمات و محصولات گروه دیبا استفاده کرده‌اید؟

به راحتی می‌توانید سرویس‌های خود را به مجموعه دیبا منتقل نموده و یا از محصولات حرفه‌ای ما بهره‌مند شوید

اهم خدمات پشتیبانی بسته‌های نرم‌افزاری دیبا

در توسعه نرم‌افزار و ارائه خدمات مرتبط با آن، پشتیبانی اولویت اول و مهمترین رکن محسوب می‌گردد. متخصصان ما در این حوزه همیشه در خدمت شما هستند.

 
رفع خطاهای کارکردی در کد نرم‌افزار

در صورت مشاهده خطا در هنگام کار با نرم‌افزارها و زیرسیستم‌ها، مشکل به صورت مستقیم برای کارفرما برطرف گردیده و نسخه بهبود یافته در اختیار وی قرار می‌گیرد.

 
رفع حفره‌های امنیتی

با رشد سریع تکنولوژی و نیز پدیدار شدن حفره‌های امنیتی، رفع اشکالات و بروز شدن سیستم‌ها از مهم‌ترین دلایل لزوم پشتیبانی به ویژه در نرم‌افزارهای تحت وب است.

 
رفع خطاهای کارایی در کد نرم‌افزار

همه چیز به درستی عمل می‌کند و خطایی در سیستم مشاهده نمی‌شود ولی نتیجه به دست آمده دارای خطای منطقی است! با دریافت گزارش، مسئله برطرف و در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

 
ارائه نسخه‌های بهبود یافته نرم‌افزار

در دوره پشتیبانی، تمامی آپدیت‌های جدید هر سیستم یا زیرسیستم به صورت رایگان بروزرسانی می‌گردد. این موضوع شامل تغییر نسل نمی‌گردد.

 
راهنمایی مدیر سامانه جهت راهبری صحیح

پس از استقرار، در راستای بهره‌برداری صحیح، همکاران بخش پشتیبانی، روند انجام امور را مانیتور کرده و راهنمایی‌های لازم جهت راهبری صحیح را به مدیر سامانه ارائه می‌کنند.

 
دانشنامه آموزش آنلاین

آموزش نحوه استفاده از سیستم‌ها و سرویس‌ها در قالب مقالات و فیلم‌های آموزشی در دانشنامه پشتیبانی تعبیه شده است تا هر زمان در اختیار کاربران باشد.

 
پشتیبانی ریموت راه دور

برای رفع مشکلاتی که نیاز به کار از روی سیستم کاربر است، با استفاده از نرم‌افزارهایی ویژه این کار، کارشناسان به صورت ریموت متصل و مشکل را رفع خواهند کرد.

 
درگاه دریافت ۲۴ ساعته تیکت

تیکتینگ، بهترین مسیر برای اعلام مشکلات به کارشناسان پشتیبانی است. دسترسی وسیع و امکان پیوست فایل، مزیت بالایی نسبت به سایر شیوه‌ها را ایجاد کرده است.

 
پشتیبانی تلفنی در ساعات اداری

پاسخگویی به سوالات راهبران سیستم‌ها در خصوص نحوه استفاده از نرم‌افزارها و یا دریافت مشکلات در ساعات اداری از طریق شماره ۴ رقمی 3383 برقرار است.