معرفی پسوند دامنه اینترنتی pw

www.example.pw

رایج‌ترین کاربرد ثبت دامنه با پسوند pw: به عنوان پسوند برای وب حرفه‌ای استفاده می‌شود (Professional Web) ولی در اصل دامنه اینترنتی اختصاص داده شده به کشور پالائو است.

دامنه جدید خود را با پسوند pw پیدا کنید. برای بررسی در دسترس بودن، نام یا کلمات کلیدی مورد نظر را در زیر وارد کنید.

.pw

پسوند pw را بیشتر بشناسید:

دامنه .pw مربوط به کشور پائولا می‌باشد ولی این دامنه از سراسر جها قابل ثبت است. دامنه .pw ایجاد شده‌اند تا بدون در نظر گرفتن صنعت یا حرفه خود، به عنوان دامنه‌ای که می‌تواند در اختیار متخصصین قرار گیرند.این دامنه آدرس حرفه‌ای شما در وب است و نشانه‌ای برای بازدیدکنندگان است که شما به تجارت خود اهمیت می‌دهید و آن را جدی می‌گیرید.
برخی از مشاغل مانند پزشکی، وکالت، بانکداران و ... شهرت طبیعی دارند، اما با ثبت دامنه .pw به آنها نشان میدهید شما حرفه‌ای هستید. همه افراد از جمله: مشاوران، پیمانکاران، نوازندگان، بازاریابان، مهندس و... می‌توانند از این دامنه استفاده کنند. مطمئن باشید با ثبت این دامنه شما همیشه با بهترین و معتبرترین مشاغل در صنعت آنها در ارتباط خواهید بود.
بنابراین شما چه یک توسعه دهنده وب در نیویورک باشید یا یک مدیر هتل در نپال با داشتن دامنه .pw نه تنها خود را در زمینه فعالیتتان یک رهبر معرفی می‌کنید، بلکه این دامنه شما را به بخشی از شبکه حرفه‌ای جدید و درحال رشد تبدیل می‌کند.

تجاری
خدمات حرفه‌ای
اینترنت و شبکه
امنیت
تکنولوژی

ثبت online دامنه با پسوند pw

هم اکنون دامنه مورد نظر خود را ثبت نمایید

هزینه ثبت دامنه با پسوند pw :
روند تغییر قیمت در ثبت دامنه پسوند pw